İlk madalyalar sahiplerini buldu

İlk madalyalar sahiplerini buldu

ALMANYA ORGANİZASYONA DAMGASINI VURDU

Pek çok Avrupa Şampiyonası Madalyası sahibi 6 sporcusu ile organizasyona katılan Almanya bireysel alanda iki Birincilik ve bir Üçüncülük alarak organizasyona damgasını vurdu. U17 Kategorisi’nde Dennıs Laszkowski ve U19 Kategorisi’nde Christian Froehlich ülkesine Birincilik kazandıran sporcular oldu. Christian Froehlich’in 4 Avrupa Şampiyonluğu ve 1 Avrupa İkinciliği, Dennıs Laszkowski’nin de Avrupa Şampiyonaları’nda kazanılmış 1 Birincilik, 1 İkincilik ve 1 Üçüncülüğü bulunuyor.

‘MUSTAFA ALNAR 3. OLDU

Dünya Gençler Üçüncülüğü ve üçer kez Avrupa İkinciliği ve Avrupa Üçüncülüğü bulunan Milli Sporcumuz Mustafa Alnar U19 Kategorisinde Üçüncü oldu. Yarı Final ’de eşleştiği Alman sporcu Christian Froehlich karşısında 6-6’ya kadar karşılaşmayı başa baş götüren Alnar özellikle son üç sette hatasız oynayan güçlü rakibine karşı koyamadı ve karşılaşmayı 6-9 kaybetti.

KARŞILAŞMALAR İNTERNET ÜZERİNDEN CANLI YAYINLANDI

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyon’unun bu yıl envanterine kazandırdığı canlı yayın sistemi sayesinde, 8 masa üzerinde gerçekleştirilen karşılaşmalar 6 kamera ile ile internet üzerinden canlı yayınlandı. İlk kez gerçekleştirilen uygulama ile özellikle organizasyona katılan Avrupa ülkelerinden yüzlerce kişi dört gün boyunca karşılaşmaları canlı olarak izledi.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?