Netflix, Ubisoft ortaklığıyla üç özel mobil oyun geliştirecek!

Netflix, Ubisoft ortaklığıyla üç özel mobil oyun geliştirecek!

Netflix ve Ubisoft, 2023’ten itibaren dünyanın en sevilen oyun serilerinden bazılarını Netflix’e taşıyacak üç mobil oyun geliştirmeyi planladıklarını duyurdu. Ubisoft Forward’da duyurulan ve Valiant Hearts, Mighty Quest ve Assassin’s Creed evrenlerinde geliştirilecek olan üç oyun, reklam ya da uygulama içi satın alımlar olmadan mobil cihazlar üzerinden sadece dünya genelindeki Netflix üyelerine özel sunulacak. 

Ubisoft’un birçok ödül kazanan Valiant Hearts’ın devamı niteliğindeki yeni oyunu Valiant Hearts: The Great War, orijinal çekirdek ekip tarafından yönetilecek ve aynı DNA’ya sahip olsa da yeni bir hikâye anlatacak. Oyun, Ocak 2023’ten itibaren Netflix üyelerine sunulacak.

Netflix’in ilk oyunları 2023 yılında piyasaya çıkacak

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan The Mighty Quest for Epic Loot mobil oyununun ardından, The Mighty Quest yeni bir oyunla 2023’te Netflix’te olacak. Bu sefer oyun, rogue benzeri türden ilham alarak serinin vurdulu kırdılı çatışma formatını yepyeni ve tekrar tekrar oynanabilir bir biçimde hayata geçiren bir deneyim sunacak. 

Assassin’s Creed hayranları ise, kendilerini Netflix’te Assassin’s Creed evrenine birden fazla şekilde kaptırabilecek. Daha önce açıklanan live action dizisine ek olarak, sadece Netflix’e özel olarak yepyeni bir mobil oyun geliştiriliyor.


İzleyecek dizi bulamayanlar buraya: Netflix, Top10 listesini açıkladı!

İzleyecek dizi bulamayanlar buraya: Netflix, Top10 listesini açıkladı!

Netflix geçtiğimiz günlerde 22-28 Ağustos arası en çok izlenen dizileri paylaştı. Şimdi de bu haftanın Top10’ini açıkladı.

Netflix’in Oyunlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mike Verdu şunları söyledi;

“Hayranlar için unutulmaz dünyalar yaratma konusunda benzersiz bir sicile sahip olan Ubisoft ile birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Bu ortaklık sayesinde üyelerimiz için en heyecan verici oyun serilerinden bazılarına özel erişim imkânı sunarken, dünya genelindeki üyelerimiz için harika mobil oyunlardan oluşan kataloğumuzu geliştirmeye devam edeceğiz.” 

Ubisoft’un Mobil Oyunlar Direktörü Jean-Michel Detoc ise şunları söyledi: “Tüm platformlarda harika deneyimler yaratmaya devam ederken Netflix gibi yenilikçi ve yaratıcı bir iş ortağıyla birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz.

Bu ortaklığın Netflix üyelerinin mobildeki dünyalarımızı ve evrenlerimizi daha derinlemesine keşfetmeleri için harika bir fırsat olacağına inanıyorum.” 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır