REZALET

REZALET

Hafta sonları yüzlerce kişiyi ağırlayan Boğaz Piknik Alanında, biriken çöp rezaleti devam ediyor. Toplanmayan çöpler dağ gibi büyürken, dolup taşan çöp konteynırları ve yenilip içildiği yerde bırakılan yemek artıkları ise bölgede bulunan köpek ve kediler tarafından parçalanarak daha geniş bir alana yayıldı.

Boğaz Piknik alanı dün yine oturulamaz haldeydi.

Hafta sonları ailesi ile birlikte güzel vakit geçirip piknik yapmak isteyenlerin uğrak noktası haline gelen boğaz piknik alanı pislikten girilmez hale geldi. Dağ gibi biriken çöpler anayoldan geçerken fark edilir duruma geldi.

Çöp rezaleti kimsenin umurunda değil

Boğaz Piknik Alanı’nda biriken çöpler aylardır toplanmıyor ve kimsenin umurunda değil. Kokudan durulmayacak duruma gelen piknik alanının durumunu görenler ise “Sorumsuzluk” diye adlandırdı.

Dün hafta sonunu geçirmek için piknik alanına giden vatandaşlar, pislikten oturmak için yer bulamazken, kendi imkânları ile biriken çöpleri topladı.

Vatandaşlar duyarsız kişilerce mahvedilen piknik alanında yaşanan bu rezalet karşısında artık gelmek istemediklerini belirterek tepkilerini ortaya koydular.

bogaz-2-e1463299861513-001.jpg

Oyun parkı hastalık saçıyor 

Piknik alanında bulunan oyun parkı ise çöplerden geçilmiyor. Çöp poşetlerinden taşan yemek artıkları etrafa kötü kok saçarken, çocukların nefes alabileceği alan hastalık yuvasına dönüştü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?