‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ geliyor! Ne zaman vizyona girecek?

‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ geliyor! Ne zaman vizyona girecek?

Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin‘in başrolünü paylaştığı Aşk Tesadüfleri Sever, filminin devamı çekiliyor. Son birkaç yıldır üzerinde çalışılan proje sonunda hayata geçiriliyor. Ömer Faruk Sorak‘ın yeniden yönetmen koltuğuna geçeceği filmin vizyon tarihi resmi olarak duyuruldu.

2015 yılından bugüne Böcek Film tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, resmi olarak vizyon tarihini aldı. 2010 yılında izleyicileriyle buluşan ilk film, dramatik bir aşk hikayesini beyaz perdeye aktarmıştı. Gerçek bir öyküden esinlenilerek yazılan senaryo, Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin eşliğinde hayata geçirilmişti. Ancak filmin sonunda gerçekleşen olaylardan dolayı, Günsür ve Bilgin’in filmde yer almayacağı düşünülüyor. Devam filminin vizyon tarihi olarak ise 31 Ocak 2020 tarihi belirlendi.

Aşk Tesadüfleri Sever devam halkasının konusu henüz bilinmiyor. Ancak ilk filmin konusu şöyleydi: Çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara’da kesişen ve 2010 yılında İstanbul’da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz’in kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanıyor. Onların yeniden birleşme hikayesini anlatan film, umulmadık olaylar silsilesi içerisinde karakterlerin yaşadıklarını konu ediniyordu. (beyazperde)

Hazal Kaya hastalığını ilk kez açıkladı!

Nurcan Baysal gözaltına alındı!

Demet Akalın’dan Sinan Akçıl’a sert sözler

Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile yayına çıkacak mı? NTV canlı yayınında yanıt verdi!

Murat Bardakçı: Vaktiyle tasarruf tedbiri diye bürokratların bayram tebrikine gitmelerinin yasaklandığını bilir misiniz?

‘Ali zannettiğiniz gibi biri değil, kanıtlarım var, ayrılsınlar’

Belçim Bilgin’den ilk gün itirafı: Ter dolu bir buluşma oldu

’46 Yok Olan’ dizisine intihal davası!

Mehmet Ali Erbil’in doktorundan açıklama!

Sinan Akçıl’dan flaş ayrılık açıklaması: Evliliğe alışamadık

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?