Beyaz TV canlı yayınında Atatürk için skandal sözler!

Beyaz TV canlı yayınında Atatürk için skandal sözler!

İktidara yakın yazar Tuğrul Selmanoğlu, katıldığı bir televizyon programında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e ‘mülteci’ dedi.

Tuğrul Selmanoğlu, Beyaz TV’de Türker Akıncı’nın sunduğu ‘Ne Var Ne Yok‘ programına katıldı. Suriyeliler sorununun konuşulduğu programda Selmanoğlu, konuyu Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e getirerek, Atatürk için ‘mülteci’ dedi.

İşte, o video;

Tuğrul Selmanoğlu Suriyeli sığınmacıların ülkemizde yaşamasını savunurken “Şunu bir kere çok iyi bilmesi lazım o insanların. Çoğu Atatürkçüyüm falan diyor ya. Atatürk’ün kendisi Selanik göçmeni, mülteci” ifadelerini kullandı.

Programa katılan bir diğer konuşmacı Erem Şentürk ise “Mülteci demeyelim, Osmanlı toprağı orası. Niye mülteci olsun?” sorusunu yöneltti.

Tuğrul Selmanoğlu, konuşmasının devamında şu skandal cümleleri kullandı: “Oradan bir sürü insan göçüp gelmedi mi abi Türkiye’ye? Selanik’ten kaç tane mülteci geldi ülkemize? Göçmen, mülteci neticede başka bir idarenin eline geçmiş oradaki Osmanlı himayesi kalktığı için insanlar canını malını emniyete almak için ana yurduna gelmiş bu mültecidir”

İktidara yakınlığıyla bilinen yazar Tuğrul Selmanoğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e mülteci dediği görüntüler sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılarak tepki çekti.

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

32. Gün’den nostalji: Nerede o eski tartışmalar?

AA: Türkiye’de seçim sonuçlarını AA değil YSK açıklamaktadır

Ertem Eğilmez’in torunu Arzu Çevikalp, yeni yaşını dostlarıyla kutladı

“Turan Abi film boyunca filmdeki ‘Salih’ olmuştu. ‘Bu filmin bendeki yeri hep ayrı olacak’ diyordu…”

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak iki yıl sonra bir araya geldi

Asena Atalay’ın babası 1.5 aydır hapiste

34 yıllık evlilik tek celsede bitti!

‘Mafya haritası Ankara tuşuna basınca karşıma kimler çıktı?’

Küçükkaya anlattı! İmamoğlu ve Yıldırım’a nasıl sorular soracak?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?