Fatih Portakal: Erdoğan’ın istediği kırılma olmadı

Fatih Portakal: Erdoğan’ın istediği kırılma olmadı

FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, kişisel sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım‘ın katıldığı ortak yayınıyla ilgili fikrini paylaştı. Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın beklediği kırılmanın olmadığını savundu.

Deneyimli gazeteci Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı ortak yayının ardından sosyal medya hesbendan yaptığı paylaşımda “Seçmen İmamoğlu/Yıldirim ikilisinin tartışmasına bakıp oyunu değiştirmez. Erdoğan’ın istediği kırılma kanımca olmadı. Erdoğan’ın miting yapacağına da ihtimal vermiyorum.” dedi.

Fatih Portakal, moderatör İsmail Küçükkaya’ya ilişkin ise, “İsmail Küçükkaya’nın işini iyi yaptiğını, kendi tarzı içinde kalıp taraflara adil sekilde davrandiğını düşünenlerdenim. Umarim gelecek secimlerde liderleri yine bu şekilde bir arada görebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Gazeteci yayın süreken de “İlk 1 saatte tarafların söylediklerinden aklınızda ne kaldı? Yıldırım’da yok gibi, İmamoğlu’nda “kul hakkı” ifadesi.” sözlerini paylaşmıştı.

İsmail Küçükkaya’nın işini iyi yaptiğını, kendi tarzı içinde kalıp taraflara adil sekilde davrandiğını düşünenlerdenim. Umarim gelecek secimlerde liderleri yine bu şekilde bir arada görebiliiriz.

Seçmen #İmamoğlu/Yıldirim ikilisinin tartışmasına bakıp oyunu değiştirmez. #Erdoğan’ın istediği kırılma kanımca olmadı. Erdoğan’ın miting yapacağına da ihtimal vermiyorum.

İlk 1 saatte tarafların söylediklerinden aklınızda ne kaldı? Yıldırım’da yok gibi, İmamoğlu’nda “kul hakkı” ifadesi. #tarihibuluşmaFox’fa izlenir.

İsmail Küçükkaya: Adaylara soruları vermedim, ancak genel bir çerçeve çizmek gerekiyordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halk için halkla kucaklaşmak için çalışıyoruz

Zerrin Özer dünyaevine girdi!

Özcan Deniz’den kafaları karıştıran ‘Babalar Günü’ mesajı

Onur Büyüktopçu hangi kanalla anlaştı?

Uğur Dündar’dan ‘İmamoğlu-Yıldırım yayını’ değerlendirmesi

Ortak yayın sonrası aile fotoğrafı!

Cüneyt Özdemir’den Küçükkaya’ya ortak yayın tepkisi!

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

32. Gün’den nostalji: Nerede o eski tartışmalar?

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?