Radyo D’den eğitime destek

Radyo D’den eğitime destek

Radyo D dinleyicilerinin desteğiyle Türkiye’de eğitime destek veren bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Antalya Aksu’daki Kocabelen İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin artık bir kütüphanesi var.

Geçtiğimiz aylarda telefonla Radyo D’yi arayıp yayına bağlanan Antalya Aksu Kocabelen İlk ve Ortaokulu anaokulu öğretmeni Didem Afacan’ın çağrısı cevap buldu. Okullarında kütüphaneye ihtiyacı olduklarını söyleyen Afacan’ın yardım çağrısına Radyo D ekibi ve dinleyicileri duyarsız kalmadı. Dinleyiciler Radyo D’ye yüzlerce kitap gönderirken, Radyo D de yayınevleriyle görüşüp öğrenciler için kitap sağladı.

Elbirliğiyle kurulan kütüphanenin açılışı geçtiğimiz günlerde Demirören TV Müzik Kanalları Genel Yayın Yönetmeni Murat Duran, Radyo D programcıları Eftalya Nur Öktem ve Polat Labar’ın da katılımıyla gerçekleşti. Öğrenciler İstanbul’dan gelen Radyo D ekibini şarkılarla karşıladı. Açılıştan sonra Kocabelen İlk ve Ortaokulu Müdürü Mustafa Şeviktekin ve öğretmen Didem Afacan, Radyo D yayınına konuk oldu.

Demirören TV Müzik Kanalları Genel Yayın Yönetmeni Murat Duran, “Dream Türk ve Radyo D olarak çocuklar için böyle güzel bir projede yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çocuklara ve onların eğitimine, gelişimine destek olan tüm projelerin arkasındayız” dedi.

Fatma Girik’in vasiyeti ortaya çıktı! Mal varlığını kime bırakacak?

FOX reklam kuşaklarını kadınlara açıyor!

Her Yerde Sen dizisinden yeni afiş

Benim Tatlı Yalanım’ın posteri görücüye çıktı

BluTV’de haziran ayında hangi dizi ve filmler yayına girecek?

Halit Ergenç’e saldırının görüntüleri ortaya çıktı!

Flaş! Halit Ergenç’e çirkin saldırı!

Yeniçağ’dan Cumhuriyet’e transfer!

Elton John: Ben Avrupalıyım; aptal, sömürgeci, emperyalist bir İngiliz değil

Apple’dan kullanıcıları sevindiren karar!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?